Výstavba rodinných domů Libiš

Realizace

Výstavba rodinných domů Libiš

Popis domů a vybavení:

Konstrukce domů je řešena jako difúzně otevřená dřevostavba. Všechny stavby budou opatřeny fasádou, keramickou střešní krytinou s oplechováním, komínem a kvalitními dřevěnými okny s izolačními trojskly. Vytápění bude řešeno špičkovým tepelným čerpadlem v kombinaci s podlahovým topením. Budou hotové podlahové krytiny, koupelny, výmalba a veškeré rozvody vody, kanalizace a elektřiny. Ke každému domu náleží pozemek s výměrou minimálně 1000m2!

 

Bungalov:

Šikovně řešený jednopodlažní objekt se zastavěnou plochou 125m2 a obytnou plochou 106m2 nabízí dispozici 4+kk, součástí je šatna, technická místnost, oddělené WC a koupelna. Na pozemku je místo pro dvě parkovací stání.

Patrový dům:

Dvoupodlažní objekt s velkorysým obývacím prostorem nabízí dispozici 4+kk na zastavěné ploše 75m2. Celková obytná plocha je 120mm. Přízemí je řešeno jako otevřený prostor, určený pro obývací pokoj a velkou kuchyni. U vchodu se nachází technická místnost a samostatné WC. Podkroví disponuje třemi ložnicemi a koupelnou. Dvě parkovací stání na pozemku.

Všechny domy budou nabídnuty k prodeji v Dubnu 2020.

  • Datum realizace: listopad 2019
  • Lokace: Libiš u Neratovic
  • Kategorie: Realizace
Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka